(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Gminne i Powiatowe Zawody Sportowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców


W dniu 25 września 2020r. w Zarzeczu odbyły się Gminne Zawody Sportowe w biegach sztafetowych dziewcząt i chłopców.

Chłopcy z rocznika 2006- 2007 (Paweł Kosek, Mikołaj Targosz, Kacper Lewicki, Kacper Nowak, Krystian Dobija, Michał Wysocki) zajęli drugie miejsce na szczeblu gminnym.

Dziewczyny z rocznika 2008-2009 (Karolina Gałązka, Zofia Waliczek, Maria Kufel, Julia Spietz, Katarzyna Hetnał, Kamila Wysocka, Blanka Kmon) ukończyły bieg na 4 miejscu.

Dziewczyny z rocznika 2006 – 2007 (Martyna Maślanka, Kamila Kasperek, Emilia Król, Alicja Filiks, Emilia Topiłko, Laura Babicka, Sara Nowicka) zdobyły pierwsze miejsce ex aequo ze szkołą podstawową z Pietrzykowic i tym samym wywalczyły sobie udział w zawodach powiatowych.

W dniu 5 października2020r. w Węgierskiej Górce na zawodach powiatowych, nasza drużyna ukończyła bieg na miejscu drugim, tuż za szkołą z Pietrzykowic. Niestety regulamin nie zezwala na to, aby do dalszego etapu przeszły dwie szkoły z jednej gminy. Musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i z żalem, ale i z podniesioną głową wracałyśmy do domu. Swą osobą zaszczycił nas również Pan Dyrektor Krzysztof Chodorowski, który wspierał nasze zawodniczki dobrym słowem i dopingiem.

Zawody były doskonałym sprawdzianem formy przed zbliżającym się biegiem Erasmusa, który odbędzie się 16 października 2020r.

BJF

powrót
Strzałka do góry