(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 27.11.2017r. dzieci z klas 0-3 SP obchodziły ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA połączony z zabawą andrzejkową. Każde dziecko miało ze sobą przyniesioną z domu ulubioną maskotkę pluszowego misia. Niektóre dzieci były przebrane za piękne misie. Na początku każda z klas zaprezentowała się recytując wiersz lub śpiewając piosenkę o misiu. Po krótkiej przerwie na słodki poczęstunek, dzieci obejrzały spektakl pod tytułem ,,Trosklimisie” przygotowany przez uczniów z grupy teatralnej działającej przy szkolnej bibliotece. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie, aktorów nagrodziły wielkimi brawami. Następnie dzieci wzięły udział we wspólnych zabawach muzycznych, tańczyły i dobrze się bawiły.

powrót
Strzałka do góry