(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Kartki motywacyjne dla Krystiana

Zwrócono się do naszych uczniów z nietypową prośbą. Mama kilkunastoletniego Krystiana prosi o wsparcie psychiczne dla jej syna. Chłopiec jest poważnie chory, co odbija się na jego zdrowiu psychicznym. Prosimy o napisanie do niego listów motywacyjnych. Liczy się treść czyli: zainteresowania, co nas cieszy i martwi, ciekawe sytuacje z życia wzięte, plany na przyszłość. Taki list będzie dla Krystiana dowodem, że ludzie w niego wierzą i nie są obojętni na cierpienie drugiego człowieka.

Poniżej publikujemy oryginalny tekst listu mamy Krystiana.

"Witam wszystkich znajomych i nieznajomych. Piszę ten post, ponieważ chciałbym o coś prosić każdą osobę, która to przeczyta.
Codziennie czytacie lub widzicie prośby o pomoc dla zwierzątek lub chorych dzieci. Prośby są różne, o pieniądze, pokarm, ubrania, ja proszę o coś innego, żeby każdy z was wysłał do mojego syna pocztówkę, list z życzeniami powrotu do zdrowia.

29.10.2018 mój syn przeszedł kolejną operację płuc to już jest w ciągu trzech lat ósma operacja. Z dnia na dzień widzimy, że coś w nim gaśnie. My jako rodzice staramy się jakoś odbudować jego zapał i chęci do nauki i różnego rodzaju zajęć, ale nas jest tylko czworo. Z Wami będą nas setki, miejmy nadzieję tysiące. Jeśli możecie udostępniajcie to bez względu na kraj w którym mieszkacie. Nie liczy się język w jakim będą napisane te życzenia tylko treść. Jeśli masz czas i chęci nie bądź obojętny, dla każdego z was to jest tylko kilka minut poświęconego czasu a dla niego każda kartka to dowód, że ludzie w niego wierzą i nie są obojętni. Z góry dziękujemy
i liczymy na wasze wsparcie
Ważne .
Krystian nic o tym nie wie, to ma być niespodzianka!!!!"

powrót
Strzałka do góry