(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Witaj szkoło!


Nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczęliśmy 2 września mszą świętą. Po niej, w asyście Pocztu Sztandarowego Szkoły, złożyliśmy kwiaty przed pomnikiem upamiętniającym ofiary II wojny światowej. W tych wydarzeniach naszej społeczności szkolnej towarzyszyli goście: wojewoda śląski Jarosław Wieczorek, wicekurator Dariusz Domański, dyrektor Delegatury Kuratorium Tomasz Kowalik i pani M. Stanowska – sekretarz Urzędu Gminy w Łodygowicach.

Uroczystość w Szkole przygotowali uczniowie z klas V i VII Apel składał się z dwóch części. Pierwsza przypominała wydarzenia sprzed 80 lat, czyli wybuch II wojny światowej; druga poświęcona była wspomnieniom z wakacji.

Dyrekcji, Nauczycielom, pracownikom Szkoły i wszystkim uczniom życzymy w rozpoczynającym się roku szkolnym wielu sukcesów!

fot. A. Księżnik, ŚUW

powrót
Strzałka do góry