(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Warsztaty "Od serca" w bibliotece

22 maja w ZSO odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty z cyklu Z miłości do książek. Na zajęciach plastycznych Od serca powstawały prace dedykowane głównie mamom. Uczennice klas I, III, IV i V SP wykonywały je techniką quillingu. Dla większości z nich było to pierwsze spotkanie z tą metodą twórczości. Do wykonania pasków wykorzystałyśmy niszczarkę do dokumentów oraz użyłyśmy kolorowego papieru ksero i stron uszkodzonej starej książki, a także specjalnie przygotowanych wykałaczek. Dziewczynki mogły czerpać inspirację z obejrzanej prezentacji – pokazu slajdów – oraz prac prowadzącej zajęcia bibliotekarki. Uczennice i tym razem wykazały się kreatywnością, tworząc piękne kartki z motywem serca.
Z okazji Dnia Matki wszystkim Mamom życzymy powodów do uśmiechu i od święta, i na co dzień.
Anna Duraj-Micor

powrót
Strzałka do góry