(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Spotkanie "Dobre decyzje - wygrane życie!"

Dobre decyzje – wygrane życie! Pod takim hasłem przebiegało w dn. 23 II br. spotkanie uczniów starszych klas naszej szkoły z p. Bogdanem Krzakiem, który jest pracownikiem Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Młodzieży „Nadzieja” w Bielsku-Białej. Terapeuta w sposób przystępny i klarowny uświadomił młodym ludziom, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają podejmowane przez nas decyzje. Są takie, które niekoniecznie wpływają na jego bieg, ale są też takie, od których konsekwencji niestety nie ma odwrotu. Warto więc zastanowić się, co dla nas ważne, i świadomie kierować swoimi wyborami – zachęcał prelegent. Chcielibyśmy, aby młodzież miała okazję porozmawiać z p. Krzakiem także w czasie warsztatów, dlatego ciąg dalszy nastąpi...

I. Wandzel

powrót
Strzałka do góry