(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Pożegnanie klas ósmychCzas rozstań, czyli klasy ósme na finiszu


Kolejny rocznik młodzieży szczęśliwie zakończył swoją edukację w Szkole Podstawowej nr 2 im. W. Jagiełły w Łodygowicach. Ostatni tydzień szkoły to tradycyjnie czas podsumowań, podziękowań, wspólnej zabawy i pożegnań.... Oto, jak upłynęły te dni klasom ósmym.


Środa, 22 czerwca - zdecydowanie należała do młodzieży. Upłynęła pod znakiem „Balu ósmoklasisty”. Klasy: 8a i 8b wspólne dekorowały salę gimnastyczną, nakrywały stoły i przygotowały smakołyki. A na otwarcie balu pięknie odtańczyły poloneza, zaś później – ulubioną przez siebie „belgijkę”.

Był to niezapomniany czas wspólnej zabawy uczniów z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami.


Czwartek, 23 czerwca – apel na pożegnanie klas ósmych. W uroczystości wzięli udział ósmoklasiści, dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły oraz uczniowie klasy 7, którzy przygotowali piękny program artystyczny. Serdecznie pożegnali w nim swoich starszych kolegów i koleżanki, a na zakończenie - wręczyli im drobne upominki oraz słodkości.

Ósmoklasiści z kolei, podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, a także wskazywanie właściwych dróg, dzięki którym doszli do tego ważnego etapu w swoim życiu. Doceniając wysiłek wszystkich pracowników szkoły, skierowali pod ich adresem wiele ciepłych słów oraz obdarowali kwiatami.


Piątek, 24 czerwca - ostatni dzień w naszej szkole. Uczniowie otrzymali upragnione świadectwa, zaś Dyrekcja i wychowawcy klas ósmych uroczyście wręczyli nagrody książkowe oraz dyplomy za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, a także inne osiągnięcia naukowe, literackie, sportowe i muzyczne.

Zaproszonym Rodzicom podziękowano za życzliwość, bezinteresowną pomoc i wspieranie młodzieży, wychowawców i szkoły w realizacji zamierzeń dydaktyczno–wychowawczych, natomiast Rodzicom uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce, wręczono listy gratulacyjne.

Wszystkim Ósmoklasistom życzymy sukcesów, realizacji marzeń i mądrych wyborów życiowych.

Do zobaczenia!


powrót
Strzałka do góry