(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Patriotyczny konkurs recytatorski 0-III

W dniu 20 listopada 2018 r. w świetlicy szkolnej został przeprowadzony konkurs recytatorski. Dzieci ze wszystkich oddziałów 0-III prezentowały wiersze o tematyce związanej z ojczystym krajem, a w przerwach wspólnie śpiewały pieśni patriotyczne.

Spośród ponadtrzydziestoosobowej grupy recytatorów jury w składzie: przedstawicielka Rady Rodziców i dyrektor Prywatnego Przedszkola "Elf", pani  Agnieszka Bujakowska, oraz bibliotekarka, pani Anna Duraj-Micor, nagrodziło i wyróżniło ośmioro uczestników konkursowych zmagań.

I miejsce (ex aequo)
Zuzanna Jurkiewicz – oddz. 0 b
Kinga Mędrzak – kl. II b
II miejsce (ex aequo)
Zuzanna Waligóra – kl.  I a
Franciszek Waliczek – kl. III a
III miejsce (ex aequo)
Sylwia Bałos – kl. II a
Oliwia W antoła – kl. II b
Wyróżnienia (ex aequo)
Zofia Adamczyk – oddz. 0 a
Lena Cader – kl. II b

Na zakończenie spotkania wręczono nagrody uczestnikom konkursu o bezpieczeństwie.

Tekst i fot. A.D.-M.

powrót
Strzałka do góry