(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Młodziutkie Mistrzynie Pióra


Z dumą informujemy o sukcesie uczennic naszej Szkoły w Wojewódzkim Konkursie Literackim Chcecie bajki, oto bajka...

W sobotę, 27 października odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Wojewódzkiego Konkursu Literackiego Chcecie bajki, oto bajka..., organizowanego w ramach Jesiennych Dni Książki - Buczkowice 2018.

Wśród 157 nadesłanych na konkurs prac, znalazły się dwie reprezentujące naszą Szkołę: „Szuflandia”, której autorką jest Emilia Topiłko z klasy 5a oraz „Julka i Kapturek – historia niekoniecznie prawdziwa” autorstwa Julii Spietz, również z klasy 5a.

Obie prace zostały docenione przez jury: Emilia Topiłko zajęła I miejsce zaś Julia Spietz - miejsce III.

Młodym pisarkom dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie i niezwykle intensywną pracę oraz życzę dalszych sukcesów literackich (i nie tylko... – )

B. Cwajna

powrót
Strzałka do góry