(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

KOLEJNY SUKCES OLI!

19 października 2018 roku w związku z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości odbył się w Żywcu Powiatowy Konkurs „Dla Niepodległej”. Jego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, a patronat honorowy objęli nad nim: Starosta Powiatu Żywieckiego i Przewodniczący Komisji Edukacji Rady Powiatu.

Uczestnicy – uczniowie z klas VII i VIII szkół podstawowych oraz gimnazjów z powiatu żywieckiego - występowali w trzech kategoriach: konkursie recytatorskim, konkursie poezji śpiewanej i konkursie małych form teatralnych.

Uczennica klasy III naszego Gimnazjum - Aleksandra Gruszka - okazała się jednak bezkonkurencyjna i w kategorii poezja śpiewana zajęła I miejsce. Wykonała dwa utwory: piosenkę Ojczyzna do słów ks. S. Ceberka i Rejtana, czyli raport ambasadora J. Kaczmarskiego.

Oli gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

foto żródło: http://www.lo-zywiec.pl/post/dla-niepodleglej,1346.html

powrót
Strzałka do góry