(0 33) 863 15 81 (0 33) 863 18 49
zso_lodygowice@poczta.onet.pl

Dzień Języków Obcych 2017

Dzień Języków Obcych,

czyli jak z projektem gimnazjalnym poradziła sobie II A gim.

06.10.2017 II A gimnazjum, z pomocą pani Anny Rapacz-Topiłko, zorganizowała dzień języków obcych dla klas 4-6 SP. Przez tydzień na zajęciach języka angielskiego nauczyciele przygotowywali klasy do tego dnia. Każda klasa miała za zadanie przygotować plakat o wylosowanym kraju oraz wylosowaną aktywność z tym krajem związaną. 6 października odbył się finał całego projektu. Zaczynając od parady z flagami poprzez prezentacje przygotowanych przez klasy plakatów i aktywności aż do nauki tańca. Uczniowie zapytani o ten dzień zgodnie odpowiadają, że projekt był udany. Wszystkim nauczycielom, którzy pomogli w wykonaniu projektu bardzo dziękujemy!

powrót
Strzałka do góry